Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Aleksandrijoje duris atvėrė naujas medicinos punktas

2018 m. birželio 11 d. Skuodo rajono savivaldybės administracijos Aleksandrijos seniūnijos pastate atidarytas naujas VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro medicinos punktas. Skuodo rajono savivaldybė skyrė lėšų medicinos punkto patalpų įrengimui.Nuo šiol Aleksandrijos seniūnijos gyventojams sunegalavus, naujajame medicinos punkte bus suteikiama pirmoji pagalba, sudarytos tinkamos sąlygos susilašinti lašelinės, susileisti vaistų, pasimatuoti kraujospūdžio ir pan. Medicinos punkto darbo laikas – pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais nuo 14.00 val. iki 16.00 val.

Pastaruoju metu Aleksandrijos seniūnijos gyventojams medicininės paslaugos buvo teikiamos jų pačių namuose pagal poreikį. Tie, kurie neturės galimybių atvykti į medicinos punktą, vis tiek galės kreiptis į medicinos darbuotoją, kuris atvyks ir į namus.

Su įkurtuvėmis VšĮ Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro direktorių Virgilijų Kiguolį ir medicinos punkto Aleksandrijoje slaugytoją sveikino Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius. Pasidžiaugta, kad  gyventojams medicinos paslaugos bus teikiamos jaukiose, šviesiose ir tvarkingose patalpose, palinkėta, kad sergančiųjų ir susižeidusiųjų būtų kuo mažiau, ir žmonės čia apsilankytų dažniau norėdami tik profilaktiškai pasitikrinti. Savivaldybės vadovai įteikė atminimo dovaną, kuri papuoš Aleksandrijos medicinos punkto aplinką.Pasveikinti su reikšmingu įvykiu taip pat atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė ir Aleksandrijos seniūnijos seniūnas Edmundas Bertulis.


Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.