Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Ieškota sprendimų išvažiuojamajame Skuodo rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto posėdyje

2018 m. gegužės 9 d. įvyko išvažiuojamasis Skuodo rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto posėdis. Jo metu aplankytos trys įstaigos – viešoji įstaiga Ylakių globos namai, Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centro Barstyčių ambulatorija, Skuodo rajono savivaldybės Barstyčių vaikų globos namai.

Viešosios įstaigos Ylakių globos namų direktorė Audronė Anužienė Socialinių reikalų ir sveikatos priežiūros komiteto narius informavo, kad reikėtų atnaujinti globos namų skalbimo, džiovinimo ir lyginimo patalpas bei sutvarkyti šildymo sistemos, katilinės gedimus. Į įstaigą atvykę komiteto nariai įvertino remonto darbų poreikį. Nutarta, kad pirmiausia reikėtų panaikinti katilinės gedimus.


Gauta  informacija, kad Skuodo pirminės sveikatos priežiūros centroBarstyčių ambulatorijos patalpos žiemos metu būna šaltos, todėl jose sunku dirbti specialistams. Komiteto nariai apžiūrėjo patalpas, svarstė, koks sprendimas būtų geriausias – apšiltinti visą pastatą, nors ambulatorija pastate užima tik trečdalį vietos, ar ieškoti naujų medicininei veiklai labiau tinkamų patalpų. Nuspręsta, kad bus atliekami skaičiavimai ir ieškoma ekonomiškiausio sprendimo būdo.Skuodo rajono savivaldybės Barstyčių vaikų globos namuose domėtasi, kokia yra situacija dėl ten gyvenančių vaikų maitinimo. Išsiaiškinta, kad įstaigoje vaikai maitinami tinkamai, maitinimo organizavimas puikus. Susitikimo metu taip pat aptartas klausimas, kokias paslaugas bus galima teikti, kai po institucinės globos pertvarkos renovuotas pastatas liks beveik tuščias. Barstyčių vaikų globos namų direktorė Renata Kašinskienė pasiūlė teikti socialinės priežiūros paslaugas jaunoms mamoms su kūdikiais, kurioms reikalinga pagalba dėl socialinių įgūdžių trūkumo. Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Noreikienė informavo, kad šiuo metu rajone yra viena mama, kuriai reikėtų tokios pagalbos. Po diskusijos nuspręsta išsiaiškinti, koks socialinių paslaugų poreikis rajone būtų didžiausias ir įstaigos patalpas pritaikyti jų teikimui.


Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.