Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki: „Į Skuode esantį sakurų sodą atvyksiu ir kitais metais“

Skuodo miesto parko atnaujinimo darbų pabaiga pažymėta itin iškilmingai – 2018 m. spalio 31 d. Skuodo parko saloje Savivaldybės vadovai, tarybos nariai, Skuodo miesto seniūnijos atstovai kartu su garbingu svečiu – Japonijos ambasadoriumi Lietuvoje Shiro Yamasaki, atvykusiu susipažinti su Skuodo kraštu, – sodino sakuras. Iš viso pasodinta 40 sakurų sodinukų. Tai gražus bendradarbiavimo, draugystės, ryšių palaikymo simbolis.„Sakuros visame pasaulyje yra daug dėmesio sulaukiantys augalai, jais žavimasi ir gėrimasi, todėl džiugu, kad net pačiame Skuode šio krašto žmonės ir čia atvykstantys galės pasidžiaugti Japoniškų vyšnių žydėjimu. Kiekvienas apsilankęs šiame sakurų sodelyje matys Japonijos grožį, o tai turėtų skatinti žmones domėtis Japonijos šalimi, jos kultūra, tradicijomis. Šiomis dienomis ypač svarbu skatinti pasaulio tautų dialogą, stiprinti bendradarbiavimą, pasisemti inovatyvių idėjų. Tikimės, kad ilgainiui Skuodo rajone vis dažniau išvysime iš Japonijos atvykusių turistų,“ – prieš sakurų sodinimo ceremoniją sakė Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas.Japonijos ambasadorius Shiro Yamasaki, kalbėdamas lietuviškai, pasidžiaugė, kad turėjo galimybę aplankyti Skuodo rajoną ir jo žmones, pažadėjo kitais metais taip pat atvykti, plačiau susipažinti su rajone esančiais lankytinais objektais, miesteliais ir kaimiškomis vietovėmis.

Atvykusiems svečiams Skuodo rajono savivaldybės vadovai Skuodo rajoną pristatė kaip vieną saugiausių, ramiausių, gausiomis vietinio turizmo galimybėmis pasižyminčių Lietuvos rajonų. Papasakojo apie rajone gyvuojančias tradicijas, vykstančius pokyčius, organizuojamus darbus.

Bendraujant su Japonijos ambasadoriumi Shiro Yamasaki ir jį į Skuodą lydėjusia komanda, diskutuota apie galimybę Skuodo rajono savivaldybei bendradarbiauti su Japonijoje esančiomis savivaldybėmis, kalbėta apie kultūrinių mainų svarbą ir japonų kalbos sklaidą. Svarstyta, kad  ateityje būtų galima kviesti norinčiuosius atvykti ir japonų kalbos žiniomis pasidalinti su Skuodo rajono mokiniais. Aptartos verslo, žemės ūkio sričių plėtros galimybės.Akivaizdu, susitikimas su Japonijos ambasadoriumi Shiro Yamasaki buvo produktyvus ir paliko neišdildomą įspūdį. Bendradarbiavimo ryšiai bus puoselėjami ir ateityje, tikimasi pasiekti realių, teigiamų rezultatų.


Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.