Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Mosėdyje – pasitarimas su rajono seniūnijų seniūnais: apie darbus, pokyčius ir verslą

2018 m. rugpjūčio 3 d. Mosėdžio seniūnijoje Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Kazio Viršilo iniciatyva organizuotas susitikimas su Skuodo rajono seniūnijų seniūnais. Jo metu aptarti planuojami pokyčiai ir darbai, aplankytos Mosėdžio miestelyje įsikūrusios ir sėkmingai veikiančios įmonės.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Noreikienė seniūnus informavo, kad nuo 2018 m. liepos 1 d., įsigaliojus naujam Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymui, Skuodo socialinių paslaugų šeimai centras įgaliotas vykdyti atvejo vadybos funkcijas, koordinuoti atvejo vadybos procesus ir teikti paslaugas šeimoms. Atsižvelgiant į tai, manoma, kad tikslinga seniūnijų struktūroje esančius socialinių darbuotojų etatus perkelti į Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro struktūrą. Šis pokytis naudingas dėl operatyvaus atvejo vadybos proceso valdymo. Tačiau būtina pažymėti, kad pasikeistų tik socialinių darbuotojų pavaldumas, o jų darbo vieta liktų seniūnijose, arčiausiai žmonių.

Aptarus Skuodo rajono savivaldybės administracijos struktūros pokyčius, seniūnams pateiktas Skuodo rajone asfaltuotinų ir taisytinų vietinės reikšmės žvyrkelių ir grunto kelių sąrašas. Seniūnams nurodyta, kad keliai išdėstyti prioriteto tvarka. Jų prašyta atidžiai peržvelgti sudarytą sąrašą ir pateikti pastebėjimus, nurodyti, kodėl vienas ar kitas kelias turėtų būti tvarkomas pirmiau. Į Skuodo rajone asfaltuotinų ir taisytinų vietinės reikšmės žvyrkelių ir grunto kelių sąrašą patenka 35 keliai. Šis sąrašas bus teikiamas Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos.Po diskusijų Skuodo rajono seniūnijų seniūnams aktualiais klausimais, lankytasi norvegų kapitalo įmonėje – uždarojoje akcinėje bendrovėje „Mittet“. Atvykusius pasitiko įmonės direktorė Jūratė Kabalinienė, kuri plačiau papasakojo apie įmonės veiklą, pristatė darbuotojų darbo sąlygas, aprodė gamybines patalpas. Vizito metu sudarytos sąlygos iš arčiau pažvelgti į įmonės realizuojamą produkciją. Uždaroji akcinė bendrovė užsiima dirbtinių kailių ir dygsniuotų audinių gamyba ir prekyba. Dirbtinis kailis dažnai pritaikomas avalynės, darbo, sporto, laisvalaikio rūbų gamybos procesuose, gyvūnų priežiūros reikmenų gamyboje, statybos, automobilių pramonėse. Dygsniuotos medžiagos naudojamos rūbų ir baldų pramonėje.  Uždaroji akcinė bendrovė „Mittet“ nėra vienintelė norvegų kapitalo įmonė Mosėdžio miestelyje: dar viena – Ramunės Charčiūnienės vadovaujama uždaroji akcinė bendrovė „Thermotextile“. Šioje įmonėje gaminamos antklodės, pagalvės, užsiimama didmenine jų prekyba. Kartais produkcijos pagaminimui naudojamos iš antrinių žaliavų išgautos medžiagos. Taip stengiamasi įmonėje plėtoti socialinės atsakomybės idėją. Aprodant gamybines patalpas, papasakota apie tam tikrus strateginius darbo organizavimo sprendimus, kurie leidžia palengvinti darbuotojams darbo procesą. Vizito metu pateikta praktinių patarimų, kokiais atvejais reikėtų pasirinkti vienokią ar kitokią įmonės produkciją.Nuo 1992 metų Mosėdžio miestelyje savo veiklą pradėjo vykdyti uždaroji akcinė bendrovė „Skalsa“. Didžioji dalis „Skalsos“ produkcijos iškeliauja į Skandinavijos šalis – Norvegiją, Švediją ir Daniją, tačiau minėtomis šalimis neapsiribojama – sėkmingai įgyvendinami projektai ir Vakarų Europos valstybėse. Įmonė užsiima medinių langų, durų ir baldų gamyba. Pasak įmonės direktoriaus Algimanto Sendrausko, svarbiausi įmonės sėkmingo funkcionavimo veiksniai – nuolatinis tobulėjimas, investavimas į naują įrangą, kompiuterines programas, kvalifikuoti, savo darbą puikiai išmanantys darbuotojai. Įmonėje apsilankiusius maloniai nustebino tai, kad čia dirbančių dauguma – jauni žmonės. Apsilankymo metu parodyta įmonės produkcija, gamybinės patalpos.   


Diena Mosėdžio seniūnijoje išties turininga, aptarti rajono seniūnijoms svarbūs klausimai, susipažinta su Skuodo rajone veikiančių įmonių veikla, darbuotojų poreikiu, darbo pobūdžiu ir sąlygomis.

 

 

 

Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.