Spausdinti
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Skuodiškiai LRT televizijos laidos „Lietuvos patriotai“ antrojo etapo filmavime

2017 m. vasario 24 d. skuodiškių komanda ir entuziastingi sirgaliai dalyvavo LRT televizijos laidos „Lietuvos patriotai“ antrojo etapo filmavime. Kartu su skuodiškiais dėl patekimo į kitą laidos etapą tarpusavyje varžėsi Kauno rajono savivaldybės administracijos Garliavos seniūnijos ir Molėtų rajono komandos. Pastaroji iškovojo pirmąją vietą ir kitame laidos etape turės galimybę kovoti dėl nugalėtojo titulo. Šauniai pasirodžiusi ir visus savo vikrumu bei gera nuotaika stebinusi Skuodiškių komanda liko antra.  

Skuodiškiams atstovavo teatro, kino ir televizijos aktorius Giedrius Savickas, Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja, politikė, mecenatė, Kuršių bei vikingų genčių kultūros ir istorijos entuziastė, puoselėtoja Daiva Budrienė, Skuodo Bartuvos progimnazijos direktorius Virginijus Jokšas, Skuodo rajono laikraščio „Mūsų žodis“ redaktorė, Skuodo žemaičių draugijos pirmininko pavaduotoja, etnokultūros renginių organizatorė ir vedėja, dviejų respublikinių tarmiškos kūrybos konkursų nugalėtoja, „2012 m. Skuodo žemaitė“ Dalia Zabitienė, Vilniaus universiteto bioinformatikos studentė Živilė Macevičiūtė, buvęs ilgametis LNK žinių reporteris, pirmasis Lietuvoje moterų „treneris į namus“ Martas Kalendra.

LRT televizijos laidoje „Lietuvos patriotai“ skuodiškiai visų dalyvių dėmesį traukė savo netradicine apranga. Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė vilkėjo Kuršių bei vikingų genčių kultūrą menančius rūbus, o kiti komandos nariai pasipuošė tautiniais žemaičių rūbais bei tautiškumą ir žemaitiškumą simbolizuojančiais atributais.

Skuodiškių komanda įvairiose rungtyse parodė sukauptas žinias apie Lietuvos istoriją, muziką, geografiją, lankytinus objektus ir pademonstravo sportinį vikrumą Lietuvių liaudies žaidimų užduotyse.

Po nuotaikingo pasirodymo LRT televizijos laidoje „Lietuvos patriotai“ Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė nuoširdžiai dėkojo visiems laidoje dalyvavusiems sirgaliams, komandos nariams ir tiems, kurie neturėjo galimybės dalyvauti laidos filmavime, bet linkėjo didžiulės sėkmės.


Šauniai pasirodžiusi ir visus savo vikrumu bei gera nuotaika stebinusi Skuodiškių komanda


Skuodiškių komanda ir entuziastingi sirgaliai dalyvavo LRT televizijos laidos „Lietuvos patriotai“ antrojo etapo filmavimeAtgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.