Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Skuodo rajone sulaukta garbingų svečių – Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir jo komandos

Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis įgyvendina savo pažadą per kadenciją aplankyti visas Lietuvos savivaldybes. Šiandien jis su savo komanda lankėsi Skuodo rajone. Vizitas prasidėjo Skuodo rajono savivaldybėje. Čia Vyriausybės vadovą pasitiko Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė, Savivaldybės meras Petras Pušinskas, Savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė, Savivaldybės administracijos direktorius Kazys Viršilas, direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius.

Saulių Skvernelį lydėjo Ministro Pirmininko patarėja Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė, Ministro Pirmininko patarėjas Tomas Beržinskas, Ministro Pirmininko patarėjas Lukas Savickas ir Ministro Pirmininko Protokolo skyriaus vedėja Jūratė Lošienė.

Ministras Pirmininkas domėjosi, kaip gyvena Skuodo krašto žmonės. Kalbėta apie švietimą, socialines paslaugas, sveikatos apsaugą. Skuodo rajono savivaldybės vadovai pateikė pastebėjimų apie mokesčių sistemą, išsakė nuomonę, kad mažesni mokesčiai, norintiems pradėti verslą Skuodo rajone, būtų puikus paskatinimas imtis savarankiškos veiklos. Tam, kad rajone turėtų būti orientuojamasi į perdirbimo verslus, pritarė ir atvykę svečiai.Skuodo meno mokykloje vykusiame susitikime atvykę gyventojai buvo itin aktyvūs, Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui uždavė ne vieną, visiems Skuodo rajono gyventojams aktualų, klausimą dėl kelio Skuodas–Plungė remonto, socialinių būstų prieinamumo, jaunimo verslumo skatinimo programų, lopšelių-darželių mokytojų, auklėtojų atlyginimų kėlimo.Akivaizdu, Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vizitas – labai svarbus įvykis. Turėjome galimybę ne tik pristatyti pasiektus rezultatus, įgyvendinamus projektus, bet ir aptarti problemas, kurioms išspręsti reikalinga Vyriausybės pagalba.

 

Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
       
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.