Spausdinti
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Skuodo rajono kultūros centro Daukšių skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ minėjo 15-os metų sukaktį

2017 m. spalio 27 d. Daukšių bendruomenės namuose iškilmingai paminėtas Skuodo rajono kultūros centro Daukšių skyriaus moterų vokalinio ansamblio „Svaja“  15-os metų sukaktis. Šia proga organizuota vokalinių ansamblių šventė „Teskamba dainos“. Joje dalyvavo Kretingalės kultūros centro Plikių skyriaus moterų kvartetas ir mišrus tercetas, to paties kultūros centro Girkalių skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Smiltelė“, Židikų kultūros centro Pikelių kultūros namų mišrus vokalinis ansamblis „Sodžius“ bei Skuodo rajono kultūros centro Daukšių moterų vokalinis ansamblis „Svaja“.

Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė ir Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius nuoširdžiai sveikino Daukšių skyriaus moterų vokalinio ansamblio „Svaja“  kolektyvą su reikšminga 15-os metų sukaktimi. Pasidžiaugta per ilgus metus sukaupta kolektyvo menine patirtimi, paruoštais puikiais pasirodymais įvairioms šventėms ir visada savo balsais, dainomis kuriama šventine nuotaika. Kolektyvo narėms palinkėta ir toliau mylėti muziką, išbandyti save naujuose muzikos žanruose ir siekti tik aukščiausių rezultatų.

Atvykę ansambliai taip pat gėlėmis ir atminimo dovanėlėmis sveikino Daukšių moterų vokalinio ansamblio „Svaja“ kolektyvą.

Šventės metu padėkota ir renginio rėmėjams: Žydrūnui Ramanavičiui,  Algimantui Šideikiui, Skuodo rajono kultūros centrui, Onos Norkuvienės individualiai įmonei, UAB „Mittet“, Violetai ir Adomui Gervinskams, Dariui Domarkui, Kęstučiui Jonušui, Stasiui Šakiniui ir Daukšių bendruomenei.

Skambant lietuvių kompozitorių profesionalų ir mėgėjų autorinei kūrybai, publika vokaliniams ansambliams negailėjo aplodismentų. Kolektyvų atliktos dainos liudija, kad ansamblių nariai myli muziką, dainas ir atsakingai ruošiasi kiekvienam pasirodymui.

 

Akivaizdu, gražūs ir prasmingi renginiai praturtina žmogaus kasdienybę ir suteikia džiugesio. Ansamblių šventė buvo puiki galimybė saviveiklininkams parodyti savo muzikinius gebėjimus, o žiūrovams pasiklausyti gyvai atliekamų dainų.


Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.