Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Skuodo rajono savivaldybėje – Šilutės rajono jaunimo reikalų tarybos nariai

2018 m. spalio 23 d. Skuodo rajono savivaldybėje Skuodo rajono jaunimo reikalų tarybos nariai kartu su kolegomis iš Šilutės rajono aptarė jaunimo politikos formavimo klausimus. Susitikimo metu pasidalyta gerąja visapusiška darbo su jaunimu organizavimo praktika, Skuodo ir Šilutės rajonų atstovai pristatė bendrą situaciją jaunimo atžvilgiu, aktyviai veikiančias jaunimo organizacijas, jų inciatyvas, jaunimui skirtas veiklas, organizuojamus renginius, erdves, kuriose nuolat vyksta įvairūs užsiėmimai, skatinantys jaunimo užimtumą.

Atvykusius svečius domino Skuodo atviro jaunimo centro veikla. 2015 m. įgyvendinus projektą „Skuodo atviro jaunimo centro modernizavimas ir veiklų plėtra“ įsteigtas ir Skuodo atviras jaunimo centras. Šio centro patalpos pritaikytos jaunimo užimtumui. Jaunimui sudarytos tinkamos sąlygos atrasti ir išbandyti save įvairiose veiklose, tokiose, kaip fotografija, muzika (grojimas gitara ir pan.), stalo žaidimai, kompiuteriniai žaidimai. 

Susitikime diskutuota apie būdus, kaip tinkamai atstovauti jaunų žmonių interesams, kurti stipresnį dialogą tarp jaunų žmonių ir sprendimų priėmėjų, stiprinti bendradarbiavimą tarp jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų.

Šis susitikimas buvo puikus būdas pasisemti naujų idėjų. Bendradarbiavimas jaunimo srityje yra būtinas ir ateityje turėtų tęstis vykdant įvairius bendrus renginius, projektus ir iniciatyvas.

Svečius pasitiko Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas, Skuodo rajono jaunimo reikalų tarybos nariai – Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė, Skuodo rajono savivaldybės tarybos nariai Dovydas Būtė ir Dalia Ragauskaitė, Skuodo rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Vasiliauskienė – ir Skuodo rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Ieva Gembutienė.Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.