Spausdinti
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Šventėje „Metų ūkis 2017“ – padėkos ir apdovanojimai geriausiems Skuodo krašto ūkininkams

Jau nuo senų laikų žemės ūkis Skuodo rajone buvo viena pagrindinių veiklos sričių ir dabar ūkininkaujantys vietos gyventojai yra svarbi rajono bendruomenės dalis, todėl 2017 m. lapkričio 3 d. Skuodo rajono kultūros centre pagerbti ir įvertinti Skuodo krašto ūkininkai, apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2017“ nugalėtojai.

Į tradicinės, jau 24 metus organizuojamos šventės „Metų ūkis“ apdovanojimų ceremoniją susirinko gausus būrys ūkininkų, o geriausius rajono ūkininkus pasveikinti atvyko taip pat nemažai svečių: Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė, Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos vadovas Edvardas Makelis, Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas, Savivaldybės mero pavaduoja Daiva Budrienė, Savivaldybės administracijos direktorius Kazys Viršilas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius, Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimvydas Daukšas, Skuodo Švč. Trejybės bažnyčios dekanas Saulius Damašius, Skuodo valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas valstybinis veterinarijos inspektorius Algimantas Želvys, Skuodo rajono verslininkų asociacijos pirmininkas, UAB „Kuršasta“ direktorius Stanislovas Martinkus, AB „Luminor bank“ atstovas Arūnas Mončius, Telšių rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Vytautas Rakickas, Lietuvos ūkininkų sąjungos Skuodo skyriaus pirmininkas Kazimieras Jucevičius, renginio rėmėjai AB „Pieno žvaigždės“.Šventės svečiai Skuodo krašto ūkininkams negailėjo gerų žodžių. Pasak jų, Skuodo rajono ūkiai yra efektyvūs, pagal žemės ūkio rodiklius visada yra tarp šalies geriausiųjų. Krašto ūkininkai atsakingai prižiūri savo ūkius, uoliai dirba, domisi pažangiomis technologijomis, stengiasi tobulinti ūkių aplinką, atnaujinti darbui reikalingą techniką. Ūkininkų gaminama produkcija pasižymi skonių ir rūšių įvairove bei aukšta kokybe. Skuodo rajone labiausiai plėtojamas gyvulininkystės sektorius.

Pasidžiaugus Skuodo rajono ūkininkų rezultatais, aptartos žemės ūkio aktualijos, pranešta, kad Žemės ūkio ministerija, siekdama ūkininkams sudaryti palankias sąlygas užbaigti rudens darbus, kreipėsi į savivaldybes ir jose dirbančias įstaigas. Tikimasi, kad iš Europos Sąjungos bus gautas finansavimas apmokėti ūkininkams patirtus nuostolius dėl žuvusių pasėlių plotų.

Artėjant svarbiausiam renginio momentui – šventės „Metų ūkis 2017“ nugalėtojų paskelbimui – Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas ir Savivaldybės administracijos direktorius Kazys Viršilas, sveikindami rajono ūkininkus su puikiais darbo rezultatais, pasidžiaugė, kad atsakingi ir darbštūs Skuodo krašto ūkininkai, efektyviai organizuodami darbus, priimdami teisingus sprendimus stiprina Skuodo rajono ūkius. Ūkininkams palinkėta ir toliau siekti tik aukščiausių rezultatų.Šiais metais tradicinio konkurso „Metų ūkis 2017” laurus pelnė ir nugalėtojais tapo Edvardas ir Janina Karečkos. Antroji vieta atiteko Petrui ir Aušrai Mitkams. Trečiosios vietos laimėtojai – Tomas ir Vida Gimžauskai. Šių ūkininkų ūkiai pripažinti geriausiais ir pažangiausiais visame Skuodo rajone.Savivaldybės padėkomis už sėkmingą ūkininkavimą apdovanoti ir kiti rajono ūkininkai: Marytė Šlečkuvienė, Kazimieras ir Zita Poškiai, Algerdas ir Asta Rozgos, Adomas ir Vilija Statkai, Aleksandras ir Rūta Metrikiai, Vaidas ir Kristina Jonušai, brolių Budrikių ūkis, Zigmantas ir Dalia Mockai.Už žemės ūkio tradicijų puoselėjimą padėkota Žemdirbio muziejaus šeimininkams Virginijui ir Laimai Mitkams. Lietuvos ūkininkų sąjungos Skuodo skyriaus pirmininkui Kazimierui Jucevičiui įteikta padėka už pasiaukojantį darbą ir gebėjimą vienyti Skuodo krašto ūkininkus.Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė, Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas padėkas už ilgametį, nepriekaištingą ir pasiaukojamą darbą žemės ūkyje įteikė Daivai ir Kostui Mockams, Vytautui Gadeikiui, Zigmui Grigaičiui, Ramučiui Šlyžiui, Viktorui Muižininkui, Juozui Šmaižiui, Vidmantui Donielai, Raimundui Kaniavai, Donatui Valančiauskui, Violetai Kriščiūnienei, Danutei Virkšienei, Pranui Rancui, Danutei Baužienei, Antanui Gedgaudui, Steponui Jonkui, Julijonui Baužiui, Adelei Almutei Beniušienei, Adomui Gervinskui, Angelei Vičienei, Juozui Gutautui, Birutei Zabielienei, Jonui Balčiui.

AB „Pieno žvaigždės“ atstovai pagerbė rajono ūkininkus, kurie aktyviai vysto pieno ūkius.Apdovanojimų ceremoniją vainikavo žinomos Lietuvos muzikos grupės „Vairas“ koncertas.Renginio organizatoriai – Lietuvos ūkininkų sąjunga, Lietuvos ūkininkų sąjungos Skuodo skyrius, Skuodo rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius.


Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.