Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Talsi savivaldybėje tartasi dėl vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo Latvijos ir Lietuvos miestuose

2018 m. lapkričio 28 d. Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius kartu su Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir investicijų skyriaus vyriausiąja specialiste Rasa Andriekiene lankėsi Latvijoje, Talsi savivaldybėje. Ten įvyko projekto „Vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas Latvijos ir Lietuvos miestų saugumui užtikrinti“ partnerių susitikimas. Jame aptartos veiklos, aiškintasi, su kokiais sunkumais susiduria partneriai pirkdami arba įrengdami vaizdo kameras, kokios pagalbos reikėtų iš projekto organizatorių. Susirinkę partneriai diskutavo, kaip reikėtų užtikrinti sklandų tolimesnį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Latvijos policijos institucijų po projekto pabaigos. Buvo svarstoma, kad reikėtų pasirengti bendradarbiavimo sutartis arba pasirašyti ketinimo protokolus. Juose būtų nurodyta, kokia informacija (vaizdo medžiaga, dokumentais ir pan.) galima keistis tarp Lietuvos ir Latvijos policijos institucijų.

Susitikimo metu taip pat lankytasi Talsi miesto municipalinėje policijoje, kur yra įrengtas vaizdo įrašymo centras. Talsi regione yra apie 130 kamerų. Projekto partneriams parodyta, kaip tos kameros veikia, stebėta, kaip yra filmuojamas vaizdas tam tikrose miesto vietose, kaip atpažįstami automobilių numeriai.

Grįžęs iš susitikimo, Savivaldybės administracijos pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius kreipėsi į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą prašydamas pateikti informaciją, kokius punktus reikėtų paminėti bendradarbiavimo sutartyje.


Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
MERAS
PETRAS PUŠINSKAS
Aktuali informacija
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Pagrindinė grupė
Savaitės

 

       
       
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.