Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Tituluotas 20-asis Skuodo rajono garbės pilietis

2018 m. balandžio 26 d. Skuodo rajono savivaldybės taryba suteikė Edvardui Karečkai Skuodo rajono garbės piliečio vardą. Už ypatingus nuopelnus ir išskirtinį indėlį rajonui bei jo žmonėms Garbės piliečio vardo regalijos jam iškilmingai įteiktos 2018 m. birželio 2 d. Skuodo šventės metu. Edvardas Karečka – aktyvus visuomenės veikėjas, rajono politikas, buvęs Lietuvos Respublikos Seimo narys, Gėsalų žemės ūkio bendrovės vadovas – paskelbtas 20-uoju garbės piliečiu Skuodo rajone.Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas, sveikindamas naująjį garbės pilietį, sakė: „Jūsų veikla, atsakingas darbas ir moraliniai įsipareigojimai Skuodo rajono bendruomenei tapo sektinu pavyzdžiu. Dėl to savo poelgiais ir veiksmais pelnėte Skuodo krašto žmonių pagarbą, pasitikėjimą ir pripažinimą. Esate lyderis, kuris geba priimti teisingus sprendimus, vienija Skuodo krašto gyventojus, atstovauja jų interesams, kuria stiprią Skuodo rajono bendruomenę, siekia pozityvių pokyčių ne tik žemės ūkio srityje bet ir visame Skuodo rajone. Gyvenimo sėkmę ir toliau matuokite darbais dėl Skuodo krašto.“

Už nuopelnus Lietuvos valstybei ir už pastangas garsinant Lietuvos vardą pasaulyje Edvardas Karečka yra apdovanotas Lietuvos kunigaikščio ordino I laipsnio medaliu. Praėjusiais metais Edvardas Karečka konkurse „Metų ūkis 2017“ tapo pirmosios vietos laimėtoju. 2016 m. pelnė laureato titulą konkurse „Lietuvos kaimo spindulys“. Aktyvią visuomeninę ir politinę veiklą pradėjo nuo 1996 m.

Siūlymą suteikti Edvardui Karečkai Garbės piliečio vardą Skuodo rajono savivaldybės tarybai pateikė Lietuvos ūkininkų sąjungos Skuodo skyrius. Edvardas Krečka įvertintas už žemės ūkio vystymą, užimtumo skatinimą ir darbo vietų kūrimą.


Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
MERAS
PETRAS PUŠINSKAS
Aktuali informacija
Naujienų prenumerata
Dienos
Mėnesio
Pagrindinė grupė
Savaitės

 

       
       
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.