Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
Vasario 16-ąją gimusi mažylė Vilija – dovana Lietuvai valstybės atkūrimo šimtmečio proga

2018 m. vasario 16 dieną, kai Lietuva šventė Valstybės atkūrimo šimtmetį, pasaulį išvydo Lidijos ir Vitauto Karbauskų naujagimė mergaitė Vilija. Tai antroji šios šeimos atžala.  

Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė, norėdama pasveikinti Lidijos ir Vitauto Karbauskų šeimą su dukros gimimu, 2018 m. vasario 26 d. šeimą aplankė jų pačių namuose. 

Savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė, tardama sveikinimo žodį Vasario 16-ąją gimusiai mergaitei Vilijai ir jos tėveliams, sakė: „Jūsų mergaitės gimimas – didžiausia dovana ne tik Jūsų šeimai, bet ir visai Lietuvai. Laikas, kai šį pasaulį išvydo Vilija, yra ypatingas. Tuo metu kiekvienas lietuvis su pasididžiavimu jau galėjo ištarti, kad atkurtai Lietuvai – 100“.

Laimingiems tėveliams Savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė asmeniškai padovanojo Lietuvos trispalvę. Tikimasi, kad ateityje, kai Vilija sukurs savo šeimą, šią vėliavą garbingai iškels per visas Lietuvos valstybės šventes. Naujagimei įteiktas vaikiškas rankšluostis su gobtuvu, ant kurio specialiai jai išsiuvinėtas užrašas „Atkurtai Lietuvai 100! Sveika, Vilija!“. Vyresnėlis brolis Vaidas taip pat palepintas šokoladu.

Pasidžiaugta, kad graži, jauna šeima, gyvenanti Lietuvos ir Latvijos pasienyje, puikiai tvarkosi, daro būsto remontą, puoselėją aplinką, kurioje gyvena, artimiausiu metu planuoja pradėti ūkininkauti – sėti grūdines kultūras.  

Atsisveikindama Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė tėveliams palinkėjo kantrybės, ištvermės ir atsakingos tėvystės, o šeimos mažyliams – sveikatos ir visada geros nuotaikos.


Savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė asmeniškai pasveikino Lidijos ir Vitauto Karbauskų šeimą. Vasario 16-ąją jiems gimė dukra Vilija.

Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.