Spausdinti
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 13, LT-98112 Skuodas
El. paštas savivaldybe@skuodas.lt
Tel. 8 440 73932; Faks. 8 440 73984
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188751834
Į pradžią
  Gyventojams   Verslininkams   Turistams
Prisijungimas vartotojams
Prisijungimas gyventojams
Naujienos
susitikimas su verslo atstovais, kuriančiais darbo vietas Skuodo rajono gyventojams

2018 m. sausio 12 d. Skuodo rajono savivaldybėje vyko Savivaldybės vadovų susitikimas su verslo atstovais, kuriančiais darbo vietas Skuodo rajono gyventojams.

Pasidalinti pasiūlymais, pastebėjimais ir pastabomis dėl verslo plėtros rajone atvyko UAB „Deligna“, UAB „Pajūrio liūtas“, UAB „Biuro“, UAB „Žemaičių virvės“, UAB „Mažeikių rugelis“, UAB „Sakuona“ ir UAB „Klaipėdos aerouostas“ įmonių atstovai.

Verslininkai išsakė nuomonę, kad viena pagrindinių priežasčių dėl gyventojų mažėjimo rajone – maži atlyginimai. Jei rajono įmonėse darbuotojams būtų mokami didesni atlyginimai, iš rajono žmonės tikrai neemigruotų. Bet svarbu pastebėti, kad seniai įsikūrusiam verslui nėra suteikiama jokia valstybės ar savivaldybės finansinė parama, nors norint išlaikyti verslą, būtinos didelės investicijos į kokybiškas darbo priemones ir įrenginius, dideli mokesčiai, darbuotojų atlyginimai. Pakelti atlyginimus darbuotojams yra per daug didelė našta.

Verslininkai, darbinantys nekvalifikuotus darbuotojus kituose rajonuose, Skuodo rajono gyventojus įvardijo kaip labai gerus ir darbščius darbuotojus. Buvo išsakytas pageidavimas, kad vietos valdžia suteiktų galimybę surinkti ir nuvežti darbininkus, gyvenančius kaimuose, į tam tikrus taškus, iš kurių darbdaviui būtų lengviau juos pasiimti. Tai būtų didelė pagalba verslininkams. Valdžios atstovai teigė, kad bus galima paderinti autobuso maršrutus, kad iš kaimų vykstančius darbuotojus autobusas nuvežtų iki sutartos vietos.

Verslininkai atkreipė dėmesį, kad Skuodo mieste verslui nuomotis biuro patalpas yra labai brangu.

Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė paminėjo, kad yra rengiamas sprendimo projektas Tarybai, kuriame planuojama numatyti verslo rėmimo fondą. Šis fondas teiks paramą besikuriantiems verslams rajone.

Savivaldybės administracijos direktorius Kazys Viršilas pažadėjo atkreipti dėmesį į visus pastebėjimus ir pagal galimybes pasistengti padėti verslininkams, kuriantiems darbo vietas rajono gyventojams.

Savivaldybės meras Petras Pušinskas dėkojo verslininkams, kad noriai bendradarbiauja ir kuria dialogą, nes tik kalbantis ir diskutuojant galima suprasti vieniems kitus. Visiems susirinkusiems buvo padėkota už pastabas, kritiką ir pasiūlymus.

 

Atgal
Spausdinimo versija
Siųsti draugui
Twitter
Facebook


Komentarų sąrašas (0)
 

       
         
Pradžia Kontaktai Teisės aktai Forumas Padaryti pirmuoju Pasižymėti svetainę RSS

Informacijos talpinimas svetainėje: tomas.ubartas@skuodas.lt

© 2011 Skuodo rajono savivaldybė. Cituojant šios svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Reklaminio pobūdžio skebimai visose skuodas.lt el. pašto dėžutėse yra nepageidaujami.
Sprendimas:
Idamas, Naudojama: Smatweb sistema.