Paaiškėjo akcijos „Magiškos Kalėdos“ nominantai. Šventiniai papuošimai stebino ir džiugino

Paskelbta 28 gruodžio, 2019 m., skiltyje Aktualu, Naujienos

2019 m. gruodžio 23 d. Skuodo rajono savivaldybėje susirinkusi akcijos „Magiškos Kalėdos“ vertinimo komisija išrinko šešis šventinio papuošimo nominantus. Nominaciją „Originalus sprendimas“ pelnė Užluobės kaimo bendruomenė, nominacija „Draugiškas požiūris į gamtą“ skirta Gintautui ir Daivai Kniukštoms, prizas už sukurtą Kalėdų jaukumą skirtas Ylakių globos namams, nominaciją „Žiemos linksmybės“ laimėjo Barstyčių bendruomenė, nominacija „Spalvų dūzgės“ skirta Arvydui ir Irenai Lekstučiams, nominaciją „Lyg iš pasakos“ pelnė Ilona Brasienė. Visiems šiems nominantams 100 eurų vertės piniginiai prizai įteikti 2019 m. gruodžio 27 d. Skuodo rajono kultūros centre įvykusio kalėdinio koncerto metu.

„Labai džiaugiuosi, kad šiais metais šventiškai pasipuošusių savo darbo, namų, laisvalaikio aplinką žmonių buvo išties daug, šventinė nuotaika tvyrojo visame rajone. Dėkoju aktyviems kraštiečiams ir nuoširdžiai sveikinu pelniusius šešias pagrindines nominacijas, jos skiriamos už jūsų pastangas“, – teikiant nominacijas sakė Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas, akcijos „Magiškos Kalėdos“ vertinimo komisijos pirmininkas.

Kartu su Savivaldybės meru Petru Pušinsku apdovanojimus įteikė ir Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė.

Artėjant gražiausioms ir jaukiausioms žiemos šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams – paskelbtas šventinio papuošimo konkursas. Jame dalyvauti buvo kviečiami Skuodo rajono gyventojai, bendruomenės, organizacijos, įstaigos, įmonės. Dalyvauti konkurse buvo labai paprasta –  iki gruodžio 16 d. reikėjo pasipuošti teritorijas, vitrinas, prieigas į įstaigas, įėjimus į pastatus ir pan.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnai sudarė vietos komisijas, kurios vertino seniūnijos teritorijoje papuoštus fasadus, pastatus, individualius namus, teritorijas. Vertinat buvo atsižvelgiama į nominacijų turinį. Nominacijas atitinkantys papuošimai buvo įamžinti fotografijose ir atsiųsti pagrindinei akcijos „Magiškos Kalėdos“ vertinimo komisijai. Šios komisijos nariai, apžvelgę iš viso Skuodo rajono susiųstas nuotraukas, nusprendė, kas šiais metais bus apdovanotas.

Vertinimo kriterijai: iniciatyva, nominacijos temos atitikimas, įspūdis.

Nors apdovanoti šeši šventinių papuošimų autoriai, tačiau verta labai pasidžiaugti visais, kurie prisidėjo prie šios akcijos. Rajonas šį šventinį laikotarpį tiesiog spindi ir mirga. Švenčių laukėme visi kartu, grožį kūrėme kartu, džiaugsmu dalinomės vienas su kitu. Visa tai ir yra svarbiausia.

Dalintis

Parašykite komentarą