Skuodo rajono gyventojams svarbūs klausimai spręsti Vilniuje esančiose institucijose

Paskelbta 10 rugsėjo, 2019 m., skiltyje Naujienos

2019 m. rugsėjo 4 d. Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje, Lietuvos automobilių kelių direkcijoje.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje aptartos Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų sporto projektų sąlygos. Savivaldybės meras ministerijos atstovą informavo, kad lėšų reikėtų motobolo aikštės Skuode ir šalia aikštės esančio pastato sutvarkymui. Aptartos bendruomeninių vaikų darželių įrengimo galimybės, diskutuota apie reikalavimus, taikomus šiems darželiams.

Lietuvos automobilių kelių direkcijoje kalbėtasi dėl Skuodo rajone esančių regiono kelių asfaltavimo ir tvarkymo. Meras informavo, kad kelias nuo Gėsalų link Latvijos yra prastos būklės, Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovas patikino, kad minėto kelio būklė bus įvertinta. Domėtasi, kokia situacija dėl Laisvės gatvės ir Vilniaus gatvės Skuodo mieste tvarkymo, bei pateikta informacija apie regioninį kelią, einantį per Mikytų kalną. Skuodo rajono gyventojai ne kartą išsakė savo susirūpinimą dėl sąlygų važiuojant tuo kalnu žiemos metu, kelio būklė prasta. Domėtasi galimybėmis gauti papildomų lėšų šiems keliams: keliui prie Apuolės piliakalnio, keliui link Vaičaičių ir keliams esantiems sodininkų bendrijose.

Dalintis

Parašykite komentarą