Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ antrame etape – 10 koncertinių programų iš Skuodo rajono

Paskelbta 16 sausio, 2020 m., skiltyje Pranešimai

2020 sausio 15 d. Skuodo meno mokykloje parodyta 10 koncertinių programų. Visos jos paruoštos Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursui „Dainų dainelė“. Dalyvaujantys turėjo atlikti po tris dainas. Tądien buvo sprendžiama, kas pateks į 2020 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” 2 etapą, vyksiantį sausio 17 d. Gargžduose. Nuspręsta, kad visas 10 koncertinių programų verta parodyti antrajame etape Gargždų muzikos mokykloje. Čia dalyvaus atlikėjai iš Palangos miesto, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo ir Šilutės rajonų.

Konkurso dalyviai. Nuotraukos autorė – korespondentė Laima Sendrauskienė

Konkurso dalyviai, jų mokytojai, vertinimo komisijos nariai. Nuotraukos autorė – korespondentė Laima Sendrauskienė

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių.

Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.

Projekto iniciatoriai ir rengėjai: Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos radijas ir televizija.

Kas dvejus metus ištisus devynis mėnesius trunkančiame projekte dalyvauja 3 – 19 metų vaikai ir mokiniai iš visų 60 – ties Lietuvos savivaldybių.

Dalintis

Parašykite komentarą