Tarybos nariai

Dalintis

Paskelbta: 4 lapkričio, 2018 | Atnaujinta: 27 lapkričio, 2019

Vardas, pavardė Atstovaujama partija Kontaktinė informacija
1. Pušinskas Petras
Savivaldybės meras

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

8 682 12845
petras.pusinskas@skuodas.lt
2. Budrienė Daiva
Mero pavaduotoja

Lietuvos socialdemokratų partija

8 600 23139
dbudriene@gmail.com
3. Anužis Bronislovas
Tarybos narys

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

8 698 83534
bro.anuzis@gmail.com
4. Būtė Vytautas
Tarybos narys

Darbo partija

8 687 00541
vytautas.bute@gmail.com
5. Jautakis Vytautas
Tarybos narys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

8 615 50898
jautakis.v@gmail.com
6. Jonušas Ignas
Tarybos narys

Visuomeninis rinkimų komitetas „Šaukiame tautą“

8 687 35702
joignas@gmail.com
7. Jonušienė Daiva
Tarybos narys

Darbo partija

8 682 50624
daiva.j.s@gmail.com
8. Martinkus Stanislovas
Tarybos narys

Lietuvos socialdemokratų partija

8 687 76270
smartinkus@kursasta.lt
9. Mitkus Linas
Tarybos narys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

8 687 36685
linciam@gmail.com
10. Pajarskas Virgilijus
Tarybos narys

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

8 615 50410
virgilijus.pajarskas@gmail.com
11. Petreikienė Ramunė
Tarybos narys

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

8 699 55714
ramune.aleknaite@gmail.com
12. Rozga Algerdas
Tarybos narys

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

8 618 59539
algerdas.rozga@gmail.com
13. Sakalauskas Kęstutis
Tarybos narys

Lietuvos socialdemokratų partija

8 607 89906
kestutis.sakalauskas71@gmail.com
14. Sendriūtė Zinaida
Tarybos narys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

8 637 36426
ztikslas@yahoo.ca
15. Stasiulis Bronislovas
Tarybos narys

Lietuvos socialdemokratų partija

8 687 47551
skuodobronius@gmail.com
16. Statkus Adomas
Tarybos narys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

8 698 25338
statkus.adomas@gmail.com
17. Urniežis Rimantas
Tarybos narys

Visuomeninis rinkimų komitetas „Šaukiame tautą“

8 686 42181
rimantas.urniezis@skuodas.lt
18. Vainoras Stasys
Tarybos narys

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

8 618 57250
vainoras.stasys@gmail.com
19. Viršilas Kazys
Tarybos narys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

8 687 14113
kazys.virsilas@skuodas.lt
20. Vyšniauskas Juozas
Tarybos narys

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

8 615 89273
vysniauskasjuozas@yahoo.com
21. Žukauskas Liudvikas
Tarybos narys

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

8 687 95024
liudaszu@gmail.com