Atvejo vadyba

2020-05-20

Atvejo vadyba

Atvejo vadyba inicijuojama ir taikoma Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – VVTAĮT) arba jos įgaliotam teritoriniam skyriui, vadovaujantis Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymu, nustačius būtinybę vertinti pagalbos vaikui ir (ar) šeimai poreikį ar vaiko apsaugos poreikį. Atvejo vadybos procesas gali būti inicijuotas ir vaiko tėvų, ir (ar) pagalbą vaikams ir (ar) šeimoms organizuojančių ir teikiančių įstaigų, organizacijų prašymu, jei jų vertinimu, vaikui ir (ar) šeimai būtina kompleksinė pagalba. Tokiu atveju raštu pateikia prašymą Skuodo socialinių paslaugų šeimai centrui dėl atvejo vadybininko paskyrimo, kuriame kartu su prašymu turi pateikti informaciją pagrindžiančias priežastis, dėl kurių vaikui ir (ar) šeimai yra reikalinga kompleksinė pagalba.

Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro, Šatrijos g. 3-2, Skuodo m., tel. 8 (440) 51 022, atvejo vadybininkai, teikiantys atvejo vadybininko paslaugas Skuodo rajono savivaldybėje:

Marta Raudienė, Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro atvejo vadybininkė darbui su šeimomis Skuodo miesto ir Mosėdžio seniūnijose, tel. 8 688 89 272, el. p. martacentras@gmail.com;

Reda Kontarienė, Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro atvejo vadybininkė darbui su šeimomis Barstyčių, Ylakių, Šačių ir Notėnų seniūnijose, tel. 8 631 33 952, el. p. redacentras@gmail.com;

Rūta Preibienė, Skuodo socialinių paslaugų šeimai centro atvejo vadybininkė darbui su šeimomis Barstyčių, Notėnų, Šačių, Mosėdžio ir Lenkimų seniūnijose, tel. 8 620 46953, el. p. rutaprcentras@gmail.com.

Paskelbta: 20 gegužės, 2020 | Atnaujinta: 9 rugpjūčio, 2021