Aptartas centralizuotų nuotekų tinklų įrengimo planas Mosėdžio Muziejaus gatvėje

Paskelbta 20 liepos, 2020 m., skiltyje Naujienos

2020 m. liepos 15 d. Mosėdžio miestelyje Muziejaus gatvėje su gyventojais aptarta situacija, kokios galimybės jiems prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų. Šis klausimas aktualus šešių namų gyventojams.

Šiuo metu šių namų teritorijose yra individualūs rezervuarai, iš kurių nuotekos yra išvežamos, tačiau jų išvežimo sąlygos sudėtingos, sunku privažiuoti, o lietingu laiku iš rezervuarų sklinda nemalonus kvapas. Situacija nepatogumų sudaro ir Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus atžvilgiu.

Susidariusi situacija Savivaldybės vadovams, Savivaldybės administracijos specialistams, Mosėdžio seniūnei, UAB „Skuodo vandenys“ atstovams jau buvo žinoma, todėl prieš susitikimą buvo išanalizuotos problemos sprendimo techninės galimybės. Gyventojams pranešta, kad centralizuotus nuotekų tinklus būtų galima įrengti, jei jie sutiktų, kad jų teritorijoje būtų pravesti vamzdynai. Minėtas sprendimo būdas sulaukė gyventojų palaikymo. Todėl, pirmiausia, norint pradėti tinklo įrengimo procedūras, yra būtina topografinė nuotrauka, geologiniai tyrimai, gyventojų sutikimai, vėliau atlikus šiuos veiksmus galima pradėti rengti techninį darbų projektą, jį suderinti su atitinkamomis institucijomis ir gyventojais. Numatoma, kad nuotekų tinklo įrengimo darbai galėtų prasidėti 2021 m. vasarą.

Susitikime dalyvavo Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, UAB „Skuodo vandenys“ direktorius Hubertas Valbasas, Mosėdžio seniūnijos seniūnė Jolanta Ažondenienė, Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas Vygintas Pitrėnas, Respublikinio Vaclovo Into akmenų muziejaus direktorė Gintarė Sakalauskienė.

Dalintis

Parašykite komentarą