Korupcijos prevencija

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 7 straipsnio 3 dalimi Skuodo rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje kovos su korupcija programa nėra rengiama.

Skuodo rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba nerengia teisės aktų projektų, kuriais būtų numatoma reguliuoti visuomeninius santykius, susijusius su Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 8 straipsnio 1 dalimi nurodytomis sritimis, todėl teisės aktų projektų antikorupcinio vertinimo  neatlieka.

Skuodo rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos pareigybė, į kurią pretenduojant turi būti surinkta informacija apie asmenį, vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 9 ir 91 straipsnių nuostatomis: Skuodo rajono savivaldybės kontrolierius

Apie korupciją Skuodo rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje pranešti galite Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai tel. (8 5) 266 3333 arba pranesk@stt.lt. Taip pat galite kreiptis į Skuodo rajono savivaldybės antikorupcijos komisiją.

Už korupcijos prevenciją Skuodo rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje atsakingas Skuodo rajono savivaldybės kontrolierius. 

 

Paskelbta: 14 birželio, 2021 | Atnaujinta: 14 birželio, 2021