Atnaujinama Savivaldybės interneto svetainė. Šiuo metu vyksta informacijos perkėlimo darbai. Neradus Jums reikiamos informacijos, prašytume jos ieškoti ankstesnėje svetainėje adresu http://old.skuodas.lt/.

Paskelbta 3 rugsėjo, 2019 m., skiltyje Aktualu, Naujienos

Pradėjo veikti nauja Skuodo rajono savivaldybė interneto svetainė, kuri savo lankytojus pasitinka ne tik naujais dizaino sprendimais, bet patogesniu valdymu. Siekiant didesnio aiškumo, greitesnio informacijos pasiekiamumo atnaujinta informacijos pateikimo struktūra, pakeistas informacijos grupavimas ir išdėstymas svetainėje. Naujienų ir pranešimų skiltis naujo dizaino interneto svetainėje tapo kur kas aiškiau pastebima.

Naujoji interneto svetainė labiau atitiks šiandieninius informacinių technologijų reikalavimus: ji suderinta su mobiliaisiais įrenginiais, todėl informaciją bus galima greitai ir patogiai surasti naudojantis mobiliuoju telefonu ar planšete.

Svetainė bus ir toliau tobulinama tiek turinio, tiek informacijos pateikimo požiūriu. Pradėjus veikti naujajai svetainei, lankytojų patogumui kurį laiką veiks ir ankstesnė Skuodo rajono savivaldybė interneto svetainė. Jos adresas http://old.skuodas.lt/. Atnaujinta interneto svetainė dar bus tvarkoma, todėl Savivaldybės vadovai atsiprašo už galimus nesklandumus.

Svetainės atnaujinimo darbus savo jėgomis atliko Savivaldybės administracijos specialistai.

Pastebėjimus ir atsiliepus galite išsakyti el. paštu tomas.ubartas@skuodas.lt

Dalintis

Parašykite komentarą