Iškilminga šventė Skuodo krašto jaunąją kartą ugdantiems mokytojams ir ilgus metus pedagoginį darbą dirbusiems

Paskelbta 9 spalio, 2019 m., skiltyje Naujienos

Dažnai tenka girdėti, kad dėkingumas mokytojui už jo suteiktas žinias, pamokas, patarimus, rekomendacijas jaučiamas visą gyvenimą.  Vieni sako, kad jų mokytojai buvo puikūs ugdytojai, kūrėjai, reiklūs, veiklūs, energingi žmonės, kiti teigia, kad mokytojas išmokė svarbiausių gyvenimo principų, kurie juos lydi iki šiol.

Daugybė gražių padėkos žodžių švietimo bendruomenei skambėjo 2019 m. spalio 3 d. įvykusioje  Mokytojų dienos šventėje. Juos sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Levutė Staniuvienė, Skuodo rajono savivaldybės Meras Petras Pušinskas, Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, Skuodo Švenčiausiosios Trejybės parapijos dekanas Saulius Damašius. Dalyvavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, Savivaldybės tarybos nariai, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus buvę darbuotojai, socialiniai partneriai, svečiai.

Šventės metu pagerbti švietimo darbuotojai šiais metais švenčiantys 30 ir 40 metų pedagoginio darbo jubiliejų. Šie žmonės paskyrė daug metų, kad galėtų ugdyti Skuodo krašto jaunąją kartą, jų atsakinga, nuoširdi, pasiaukojanti veikla yra labai prasminga. Tikime, kad ne vienam iš jų ilgi pedagoginio darbo metai yra tobulėjimo ir savęs įprasminimo laikas.

Skuodo rajone esančios ugdymo įstaigos negalėtų egzistuoti be vadovų, be savo lyderių. Jie – labiausiai matomi ir svarbiausi žmonės savo įstaigose, atsakingi už viską, kas vyksta darbo aplinkoje. Nuo vadovų nuoširdaus darbo ir žmogiškumo priklauso įstaigos bendruomenės narių tarpusavio ryšys, mokinių pažangumas, saugumas, todėl visiems Skuodo rajono ugdymo įstaigų vadovams skirta nuoširdi padėka už puikų vadovavimą, už organizacinius, vadybinius, kūrybinius darbus.

Padėkos įteiktos mokytojams, kurių mokiniai 2019 m. egzaminų sesijoje pasiekė aukštų rezultatų.

Nuoširdžiai dėkota Skuodo meno mokyklos mokytojams už gebėjimą ugdyti Skuodo krašto talentus, suburti, sujungti gabiausius rajono vaikus įvairiems renginiams.

Dėkota Kūno kultūros ir sporto centro treneriams, Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos mokytojams.

Renginyje prisiminti mokytojai, Švietimo skyriaus darbuotojai, kurie jau nebedirba pedagoginio darbo, tačiau švietimo srityje nuveikė išties daug.

Šventę vainikavo jaunatviško, talentingo dueto, soprano Sandros Lebrikaitės ir tenoro Egidijaus Bavikino koncertas. Jis nuteikė pakiliai, džiaugsmingai, besiklausantiems padėjo prisiminti nuotaikingiausias, svarbiausias, gražiausias praeities akimirkas.

Daugiau renginio akimirkų Facebook paskyroje. Nuotraukų autorė – Dalia Ragauskaitė

 

Dalintis

Parašykite komentarą