Skuodo rajono gyventojai bus priimami į VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centro karščiavimo kliniką

Paskelbta 21 balandžio, 2020 m., skiltyje Aktualu, COVID-19, Naujienos

2020 m. balandžio 21 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Klaipėdos miesto savivaldybe dėl Skuodo gyventojų priėmimo į VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centro karščiavimo kliniką, teikiančią ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintiems pacientams. Klaipėdos miesto savivaldybė priims Skuodo gyventojus nemokamai. Už tai Skuodo rajono savivaldybė turės prisidėti medicininėmis apsaugos priemonėmis, reikalingomis ten dirbantiems komandos darbuotojams.

Jei Skuodo rajono gyventojams reikalingos karščiavimo klinikos paslaugos, tačiau patys asmenys neturi savo transporto ir negali nuvykti į kliniką Klaipėdoje, Skuodo rajono savivaldybė organizuos jų atvežimą.

Pacientų registracija Skuodo rajono savivaldybės gyventojams į karščiavimo kliniką pradedama 2020 balandžio 21 d.

Karščiavimo klinika per dieną dirba ne mažiau 4 val. kiekvieną savaitės dieną. Karščiavimo klinikos darbo laikas nuo 8.00 val. iki 12.00 val., esant būtinybei, dirbama ir nuo 13.00 val. iki 17.00 val.

Klinikos pacientai gali būti 18–60 metų asmenys, kurių kūno temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną yra 37,8 ir daugiau laipsnių Celsijaus ir turintys viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų – šaltkrėtį, kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą.

Dalintis

Parašykite komentarą