Vilniuje spręsti klausimai dėl daugiabučio namo statybos Skuode ir verslui svarbios infrastruktūros gerinimo

Paskelbta 10 sausio, 2020 m., skiltyje Naujienos

2020 m. sausio 3 d. Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas daugiabučio gyvenamojo namo statybos Skuode galimybes aptarė su uždarosios akcinės bendrovės „Eika“ atstovu. Tądien taip pat lankėsi Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje dėl verslui svarbios infrastruktūros rajone gerinimo klausimų.

2019 m. rugpjūčio mėnesį buvo paskelbta vieša apklausa dėl naujo daugiabučio namo statybos Skuodo mieste. Apklausoje teirautasi, ar būtų norinčių pirkit butus naujai pastatytame daugiabutyje. Sulaukta nemažai teigiamų atsakymų, todėl Savivaldybės meras Petras Pušinskas aptarė šį aktualų klausimą su nekilnojamojo turto plėtros ir statybos „Eika“ įmonių grupių atstovu. Sužinota, kad pirmiausia reikėtų įsteigti norinčių pirkti butus žmonių bendriją, kuri pareikštų norą pradėti daugiabučio statybos procesus. Savivaldybė turėtų pasiūlyti sklypą, kur būtų galima statyti daugiabutį.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje aiškintasi, ar pavyktų gauti lėšų apleistų teritorijų sutvarkymui, verslui svarbios infrastruktūros gerinimui ir sukūrimui Skuodo rajone.  Skuode Statybininkų g. norima sutvarkyti kelią,  jungiantį suformuotų komercinių sklypų teritorijas, įrengti inžinerinius tinklus – elektros, vandens tiekimo ir nuotekų, ryšių tinklus, taip pat Mosėdyje Liepų g. 13 esančiame sklype norima sudaryti sąlygas verslui naudotis centralizuota nuotekų sistema ir kokybišku interneto ryšiu. Sutvarkius šias teritorijas bus sukurtos prielaidos privačioms investicijoms, verslo plėtrai, naujų darbo vietų kūrimui. Artimiausiu metu dėl minėtų teritorijų sutvarkymo galimybių raštu bus kreipiamasi į Investicijų į verslo poreikius atitinkančias teritorijas ir infrastruktūrą koordinavimo grupę.

Dalintis

Parašykite komentarą