Patvirtinti 3 Skuodo rajono gyventojų susirgimai koronavirusu

Paskelbta 8 spalio, 2020 m., skiltyje Aktualu, COVID-19, Naujienos

Informuojame apie 3 Skuodo rajono gyventojų susirgimus koronavirusu. Vienas iš susirgusiųjų gyventojų studijuoja aukštojoje mokykloje, minėtas asmuo izoliuojasi ne Skuodo rajone. Kiti du atvejai nustatyti Klaipėdos gydymo įstaigose. Šiuo metu atliekamas epidemiologinis tyrimas, nustatinėjami kontaktą turėję asmenys, pagal poreikį bus atlikta patalpų dezinfekcija. Laukiama tolimesnių nurodymų iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro.

2020 m. spalio 8 d. duomenimis, aktyvių susirgimų mūsų rajone yra 4.

Jei jaučiate koronavirusui būdingus simptomus (karščiavimas, kosulys, dusulys ir skonio, kvapo pojūčių praradimas), skambinkite telefonu (8 445) 78 990. Išsiaiškinus situaciją, Jums bus suteikta informacija bei duoti nurodymai dėl COVID-19 ligos išsityrimo. Išsamesnė informacija dėl nosiaryklės ir ryklės tepinėlių (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti dar teikiama ir telefonais 8 616 41 132, 8 614 96 176.

Išlikite ramūs ir supratingi, laikykitės Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintų nurodymų ir saugumo reikalavimų. Dėvėkite apsaugines kaukes šventėse, renginiuose, viešose vietose, laikykitės saugaus atstumo, dažnai dezinfekuokite, plaukite rankas.

 

Parašykite komentarą