Pristatytas projektas „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“

Paskelbta 21 liepos, 2020 m., skiltyje Naujienos

Šiandien Skuodo rajono savivaldybėje pristatytas projektas „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“.

Projekto metu bus sukurtas, išvystytas bei viešinamas miško maršrutas Latvijoje ir Lietuvoje. Maršrutas bus sujungtas su Europoje jau egzistuojančiais ilgo atstumo pėsčiųjų maršrutais.

Skuodo rajono savivaldybės teritorija patenka į dalį planuojamo miško maršruto Lietuvoje. Renginio metu vyko maršruto derinimai. Ieškota sprendimo, kaip suplanuoti maršrutą atkarpoje nuo Salantų iki Šauklių, kad maršrutas būtų patrauklesnis keliautojams ir ėjimo trasa būtų šiek tiek nutolusi nuo pagrindinio kelio, kur eismas yra labai intensyvus. Ieškoma tokių maršrutų variantų, šalia kurių yra lengvai pasiekiamos maitinimo, apgyvendinimo paslaugos, yra poilsiavietės ir pan.

Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas pateikė idėją, kaip alternatyvą keliautojams siūlyti maršrutus: Plateliai–Mikytai–Šaukliai, Šaukliai–Šatraminiai–Juodupėnai–Salantai. Pateikta informacija bus svarstoma.

Savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius domėjosi, kokios pagalbos reikės iš Savivaldybės. Atsakyta, kad reikės išsamios informacijos apie turizmo galimybes.

Projektas vykdomas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Projektą nuo 2020 m. birželio 1 d. įgyvendina Žemaitijos nacionalinio parko direkcija kartu su šešiais partneriais iš Lietuvos ir Latvijos.

Dalintis

Parašykite komentarą