Savivaldybės ir gyventojų dėmesys COVID-19 situacijos valdymui Skuodo rajone išties buvo didžiulis

Paskelbta 1 liepos, 2020 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

2020 m. birželio 25 d. duomenimis, Skuodo rajono savivaldybės administracija, siekdama suvaldyti koronaviruso plitimą Skuodo rajone, pirko medicinos apsaugos priemones ir reikiamas paslaugas. Tam skirta – 26 843,91 Eur.

Visą informaciją apie pirktas priemones ir paslaugas galima rasti čia.

Pažymima, kad sudėtingose situacijose parama ir palaikymas yra ypatingai svarbu.

Skuodo rajono žmonės, siekdami aprūpinti medicinos darbuotojus reikalingomis apsaugos priemonėmis, paaukojo 1 095 Eur.

Augant koronaviruso užsikrėtimų skaičiui Lietuvoje, Savivaldybės administracija kreipėsi į Skuodo rajono gyventojus, verslininkus, visus, galinčius paaukoti naujų, nepažeistose pakuotėse esančių apsauginių priemonių. Buvo paaukota veido kaukių, respiratorių, vienkartinių pirštinių, apsauginių veido ir akių skydų / akinių, antbačių, vienkartinių chalatų, kombinezonų, kepuraičių ir dezinfekcinių priemonių.

Pirmiausia, nupirktos ir paaukotos priemonės teiktos sveikatos priežiūros įstaigoms, socialiniams darbuotojams, policijos pareigūnams, ugniagesiams gelbėtojams, asmenims, kurie dirbdami rizikuoja savo sveikata.

Detalią informaciją apie paaukotas priemones, kurias Savivaldybės administracija pagal poreikį paskirstė įstaigoms, galima rasti čia.

Akivaizdu, kiekvieno asmens indėlis šioje situacijoje buvo labai reikšmingas. Nuoširdžiai dėkojama visiems, kurie prisidėjo ir padėjo.

Dalintis

Parašykite komentarą