Skuodiškiai prisijungė prie pozityvaus pasaulinio šokio fenomeno

Paskelbta 9 lapkričio, 2020 m., skiltyje Aktualu, COVID-19, Naujienos

Šiuo visam pasauliui sunkiu COVID-19 ligos laikotarpiu labai svarbus tampa kiekvieno asmens požiūris ir nusiteikimas, negalime prarasti vilties, turime tikėti, kad situacija pagerės, kad iššūkiai bus įveikti. Tuo tiki ir Skuodo rajono žmonės, jie savo pozityvumą ir gerą nuotaiką parodė, įsitraukdami į pozityvaus pasaulinio šokio virusą.

Būsimas Skuodo rajono vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas, kol buvo galima, nusprendė išmokti šokį, kuris buvo sukurtas apjungti pajėgas, kovojant su koronavirusu. Šokta pagal garsaus didžėjaus Master KG dainą – Jerusalema. Daina siejama su teisingu būdu skleisti teigiamas emocijas.

Vienu metu šokta trijose skirtingose vietose po 5 asmenis, išlaikant atstumus.

Socialiniuose tinkluose vidurvasarį paplito šokio iššūkis – #JerusalemaChallenge. Jo pradžios vieta laikoma Angola, kur karantino metu nedidelė grupė draugų, pietų pertraukos metu sukūrė ritmingą šokį ir pasidalino juo socialiniuose tinkluose.

Visi Skuodo rajono gyventojai taip pat kviečiami prisijungti prie šokio. Šokite namuose ar darbe, pertraukos metu ar vedžiojant šuniuką! Rezultatais pasidalinkite, atsiunčiant el. paštu pavaduotojas.kulturai@skuodokc.lt.

Šiokio vaizdo įrašą galite rasti – https://bit.ly/3lbxk5G.

Parašykite komentarą