Skuodo miesto seniūnija skelbia seniūnaičių rinkimus naujose seniūnaitijose

Paskelbta 8 spalio, 2020 m., skiltyje Aktualu, Naujienos

Seniūnaičių rinkimai vyks 2020 m. spalio 22–23 d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Rinkimai vyks raštu Skuodo miesto seniūnijos patalpose (Birutės g. 8, Skuodas).

Šiaurės I-oji seniūnaitijaBirutės  g. visa  (poriniai ir neporiniai numeriai), nuo šviesoforo J. Basanavičiaus g. namai 9, 11, 13 nuo Šatrijos g. poriniai ir neporiniai namų numeriai, Šatrijos g. iš vakarų pusės iki J. Basanavičiaus g. visi numeriai nuo J. Basanavičiaus į rytus iki galo neporiniai, Vaižganto g. nuo Šatrijos g. iki J. Janonio g. poriniai ir neporiniai numeriai, J. Biliūno g. poriniai ir neporiniai, P. Cvirkos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Durbės g. iki Šatrijos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Gedimino g. 10, J. Janonio g. poriniai ir neporiniai numeriai, V. Kudirkos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Kunigiškių kvartalas, Pavasario tako g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Taikos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Sportininkų g. visa (neporiniai numeriai), Stadiono g. poriniai numeriai, Lazdynų g. visa, Serbentų g. visa, Rožių g. visa, Slyvų g. visa, Ramunių g. visa, Agrastų visa, Bokšto g. visa, Svarainių g. visa.

Pietų I-oji seniūnaitija Mosėdžio g. poriniai, Parko g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vienybės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vasario 16-osios g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Vytauto g. nuo Mokyklos g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vaižganto g. nuo  Mosėdžio g. iki Vytauto g. poriniai ir neporiniai numeriai, Vandenvietės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų 2-oji g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Pievų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Bartuvos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai).

Vakarų I-oji seniūnaitija – Apuolės g. neporiniai, Kęstučio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), J. Pabrėžos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Žvaigždžių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Kapų g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Krantinės g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Geležinkelio g. iki Apuolės g., Sandėlių g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Statybininkų g. neporiniai, Stoties skersgatvio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai),  Priemiesčio g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Tulpių g. nuo Krantinės g. iki Apuolės g. visi (poriniai ir neporiniai numeriai), Lindos g. visa (poriniai ir neporiniai numeriai), Laisvės g. nuo Kapų g. iki Apuolės g. visi (poriniai ir neporiniai numeriai).

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Kandidatus į seniūnaičius prašome registruoti 2020 m. spalio 9 d. ir spalio 12 d. Skuodo miesto seniūnijos patalpose (Birutės g. 8, Skuodas).

Registruotų seniūnaičių duomenų patikrinimas ir sąrašo patvirtinimas vyks 2020 m. spalio 13 d.  

Gyventojų apklausos vykdymo trukmė – 2 dienos. Apklausos rezultatų tikrinimas vyks 2020 m. spalio 26–27 d. 

Išrinktų seniūnaičių sąrašo patvirtinimas ir paskelbimas numatomas 2020 m. lapkričio 28 d.

Kandidatai į seniūnaičius turi pateikti šiuos dokumentus:

  1. sutikimą dalyvauti seniūnaičio rinkimuose (4 priedas);
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. trumpą gyvenimo aprašymą;
  4. kandidato nuotrauką 3×4 cm;
  5. susirinkimo protokolo kopiją arba jo išrašą, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija;
  6. sutikimą tvarkyti kandidato asmens duomenis (5 priedas);
  7. kandidato į seniūnaičius siūlymą (6 priedas);
  8. kandidato į seniūnaičius atitikties eiti pareigas deklaraciją (7 priedas).

Dėl detalesnės informacijos kreiptis į Skuodo miesto seniūnijos vyriausiąją specialistę Danutę Valančiauskienę tel. (8 440) 449 39.

 

 

 

Parašykite komentarą