Skuodo rajone – 6 nauji koronaviruso atvejai

Paskelbta 10 spalio, 2020 m., skiltyje Aktualu, COVID-19, Naujienos

Skuodo rajone patvirtinti dar 6 koronaviruso atvejai. 5 užsikrėtimai koronavirusu yra susiję su Lenkimų seniūnijoje užfiksuotu susirgimu, židinys yra šeimoje. Vienas susirgimas yra susijęs su Skuodo rajono gyventojui nustatytu koronavirusu vienoje iš Klaipėdos ligoninių. Šiuo metu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai intensyviai dirba, atliekant epidemiologinį tyrimą. Asmenys, kontaktavę su koronavirusu užsikrėtusiais, izoliuojasi.

Planuojama artimiausiu metu papildomai atidaryti mobilųjį punktą, kad gyventojai galėtų nedelsiant išsitirti dėl galimo susirgimo koronavirusu.

Bus dezinfekuojamos Skuodo Bartuvos progimnazijos Lenkimų Simono Daukanto mokyklos-daugiafunkcio centro skyriaus, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos patalpos. Pagal poreikį, siekiant užtikrinti gyventojų saugumą dėl Seimo rinkimų, dezinfekcija atlikta Skuodo rajono savivaldybėje. Atlikti visi reikalingi prevenciniai veiksmai, siekiant valdyti koronaviruso plitimą.

Kviečiame gyventojus išlikti ramiais, tačiau tuo pačiu būti itin atsargius ir budrius. Būtinai laikykitės Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintų nurodymų ir saugumo reikalavimų. Dėvėkite apsaugines kaukes, laikykitės saugaus atstumo, dažnai dezinfekuokite, plaukite rankas. Saugokime vieni kitus, situacija yra stebima ir daroma viskas, kad ji gerėtų.

Taip pat sekmadienį atvykę balsuoti vyksiančiuose Seimo rinkimuose, laikykitės saugaus atstumo ir dėvėkite veido kaukes. Rekomenduojama turėti savo rašiklius.

Jei jaučiate koronavirusui būdingus simptomus (karščiavimas, kosulys, dusulys ir skonio, kvapo pojūčių praradimas), skambinkite telefonu (8 445) 78 990. Išsiaiškinus situaciją, Jums bus suteikta informacija bei duoti nurodymai dėl COVID-19 ligos išsityrimo. Išsamesnė informacija dėl nosiaryklės ir ryklės tepinėlių (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti dar teikiama ir telefonais 8 616 41 132, 8 614 96 176.

Parašykite komentarą