Skuodo rajone atliekų priėmimo aikštelė dirbs nuo kovo 31 d.

Paskelbta 31 kovo, 2020 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Kad atliekų tvarkymo procesas Skuodo rajone nesustotų, nuo kovo 31 dienos Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) administruojama didžiųjų ir žaliųjų atliekų priėmimo aikštelė Puodkalių kaime vėl atidaryta ir priims atliekas iš gyventojų.

Kad būtų išvengta koronaviruso plitimo, būtina imtis papildomų apsaugos priemonių ir prašome jų griežtai laikytis:

  • Karantino laikotarpiu gyventojus didelių gabaritų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėmis naudotis tik esant būtinam atvejui.
  • Jokiu būdu nesilankykite aikštelėse, jei pagal nustatytas taisykles privalote izoliuotis nuo aplinkinių. Už karantino ribojimų nevykdymą taikoma administracinė ir baudžiamoji atsakomybė.

Jei atvykote į aikštelę, būtina laikytis šių reikalavimų:

  • į aikštelės teritoriją įleidžiama tik viena transporto priemonė ir tik vienas vairuotojas. Kiti keleiviai turi likti už aikštelės ribų. Įleidus atliekas atvežusį asmenį aikštelės vartai bus uždaromi;
  • asmuo aikštelėje privalo dėvėti burną ir nosį dengiančią kaukę (gali būti naudojamas šalikas, skara ar pan.) bei pirštines;
  • bendraukite su aikštelės darbuotoju tik lauke ir ne arčiau kaip 2 metrų atstumu;
  • draudžiama lankytis aikštelės tarnybinėse patalpose bei pavojingų atliekų laikymo konteineryje;
  • draudžiama palikti ir / ar pasiimti daiktus tinkamus pakartotiniam panaudojimui;
  • atliekos, kurių priėmimui taikomi apribojimai ir atliekų priėmimui reikalinga pateikti dokumentą – atliekas atvežęs asmuo turi padiktuoti reikalingus duomenis laikantis saugaus atstumo nuo darbuotojo, arba elektronine forma, persiunčiant duomenis ar dokumento kopiją aikštelės darbuotojui.

Karantino metu aikštelė dirbs sutrumpintu grafiku:

Skuodo rajono aikštelė dirbs: II-V 9-18, VI 10-14.

Nedarbo dienos – sekmadienis, pirmadienis ir valstybinių švenčių dienos.

Jei Vyriausybė pakeis karantino tvarką atskiruose miestuose ar savivaldybėse, naujausią informaciją apie aikštelių darbą sekite tinklalapyje www.kratc.lt.