Skuodo rajone ketvirtoji asmens, kuriam buvo nustatyta COVID-19 liga, mirtis

Paskelbta 17 lapkričio, 2020 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai pranešė apie asmens, kuriam buvo nustatyta COVID-19 liga, mirtį. Tai ketvirtoji tokia netektis Skuodo rajone. Daugiau informacijos apie šį atvejį nebuvo pateikta. Nuoširdžiai užjaučiame artimuosius. Žmogaus netekties momentas išties sunkus.

Šio liūdo įvykio akivaizdoje labai prašoma gyventojų didelį dėmesį skirti koronaviruso prevencijos priemonių taikymui. Laikykimės distancijos vienas nuo kito, ribokime kontaktus, atidėkime asmenines šventes, dėvėkime apsaugines kaukes, dažnai plaukime ir dezinfekuokime rankas. Stiprinkite savo imunitetą, rūpinkitės savimi ir artimaisiais. Kiekvienas šis veiksmas turi ypatingą reikšmę, siekiant stabdyti viruso plitimą. Jūsų atsakingas elgesys ir požiūris gali padėti!

Kaip jau ne vieną sykį minėta, labai prašoma visų gyventojų, kurie turėjo kontaktą arba jaučia simptomus ar nori tiesiog pasitikrinti, registruotis į Skuodo mobilų punktą, skambinant numeriu 1808, o iškilus problemoms dėl prisiregistravimo būtinai kreipkitės telefonu 8 616 41 132.

Jei turite problemų dėl transporto, norint atvykti į Skuodo mobilų punktą, arba neturite kaip grįžti iš infekcinių ligų gydymo įstaigų, prašoma kreiptis telefonu 8 695 44 155. Bus organizuojamas pavėžėjimas.

Dar kartą reiškiama užuojauta dėl velionio netekties.

Parašykite komentarą