Skuodo rajone patvirtintas 9-asis koronaviruso atvejis

Paskelbta 14 rugsėjo, 2020 m., skiltyje COVID-19, Naujienos

Šiandien Skuodo rajone patvirtintas dar vienas naujas, t. y. 9-asis, koronaviruso atvejis (laikotarpis – nuo 2020 m. kovo 28 d. iki 2020 m. rugsėjo 14 d.). Šis susirgimas yra susijęs su 8-uoju užsikrėtimo atveju, koronaviruso židinys yra šeimoje. Rugsėjo 14 dienos duomenimis, aktyvių susirgimų mūsų rajone yra 5.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai šiuo metu atlieka epidemiologinį tyrimą. Su asmenimis, kuriems būtina izoliacija, susisiekia Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai.

Jei jaučiate koronavirusui būdingus simptomus (karščiavimas, kosulys, dusulys ir skonio, kvapo pojūčių praradimas), skambinkite telefonu (8 445) 78 990. Išsiaiškinus situaciją, Jums bus suteikta informacija bei duoti nurodymai dėl COVID-19 ligos išsityrimo. Išsamesnė informacija dėl nosiaryklės ir ryklės tepinėlių (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti dar teikiama ir telefonu 8 616 41 132.

Dėl savo ir kitų saugumo, labai prašoma kiekvieno elgtis pagal Sveikatos apsaugos ministerijos pateikiamus nurodymus, laikytis visų reikalavimų. Kaip jau ne kartą minėta, dėvėkite apsaugines kaukes šventėse, renginiuose, viešose vietose, laikykitės saugaus atstumo, dažnai dezinfekuokite, plaukite rankas. Turintiems lėtinių ligų ir pagal amžių priklausantiems rizikos grupei nerekomenduojama lankytis renginiuose. Būkite atsakingi, supratingi ir sveiki.

 

Dalintis

Parašykite komentarą