Sveikatos stiprinimo veiklų rezultatai džiugina vyresnius Skuodo rajono gyventojus

Paskelbta 24 liepos, 2019 m., skiltyje Naujienos

Šiais metais, nuo sausio mėnesio, Skuodo mieste ir Daukšiuose pradėti vykdyti projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Skuodo rajono savivaldybėje“ programos „Judėkime“ užsiėmimai. 6 mėnesius, tris kartus per savaitę, užsiėmimuose buvo atliekami pratimai gerinantys koordinaciją, palaikantys raumenų tonusą, stiprinantys raiščius, raumenis, mažinantys svorį, kūno apimtis. Šiandien Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Brigita Vaivadienė informavo, kad fiziniai pratimai turėjo teigiamos įtakos dalyvių kraujotakai, širdies darbui, fizinei ir emocinei būklei, o ir patys dalyviai minėjo, kad jaučiasi energingesni, aktyvesni, nebejaučia įvairių skausmų, yra geresnės nuotaikos.

Užsiėmimai bus vykdomi ir toliau. Juose šiuo metu dalyvauja 31 Skuodo miesto gyventojas ir 14 Daukšių kaimo gyventojų. Veiklos yra suplanuotos dar trims pusmečiams. Jos skirtos vyresnio amžiaus (55+) gyventojams.

Skuodo rajono savivaldybės direktorius Žydrūnas Ramanavičius pasidžiaugė rezultatais ir visus ragino dalyvauti aktyviausios bendruomenės konkurse. Jis vyks Skuodo rajono seniūnijose, kurios surinks ir užregistruos ne mažiau kaip 6 žmonių komandą. Iš kiekvienos seniūnijos gali dalyvauti po vieną komandą. Konkurso dalyviams bus įteikiami žingsniamačiai, dalyviai kasdien fiksuos savo nueitus žingsnius ir atstumą fizinio aktyvumo dienoraščiuose. Konkursas truks 3 savaites, nuo 2019 m. rugpjūčio 1 d. iki 2019 m. rugpjūčio 22 d. Didžiausią atstumą nužingsniavusi komanda taps nugalėtoja. Registruotis galima iki 2019 m. liepos 29 d. telefonu 8 606  01 57, el. paštu brigita.vaivadiene@gmail.com.

Bendra projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Skuodo rajono savivaldybėje“ vertė 69 011,19 Eur, iš jų:

Europos socialinio fondo lėšos – 58 659,51 Eur;

Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 5 175,84 Eur;

savivaldybės biudžeto lėšos – 5 175,84 Eur.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2020-02-20.

Parašykite komentarą