Šventinu laikotarpiu rajonas spindėjo ir švietė: paaiškėjo akcijos „Magiškos Kalėdos“ laimėtojai

Paskelbta 14 sausio, 2021 m., skiltyje Naujienos

Paaiškėjo akcijos „Magiškos Kalėdos“ šešių šventinių papuošimų nominacijų laimėtojai.

Nominaciją „Draugiškas požiūris į gamtą“ pelnė Skuodo miesto seniūnijos gyventojai Ričardas ir Erika Simučiai.

Nominacija „Žiemos linksmybės“ skirta Aleksandrijos seniūnijos, Dvarelio kaimo gyventojams Virginijai Danilevičienei ir Gintarui Lenkauskui.

Nominacija „Kalėdų jaukumas“ atiteko Barstyčių kaimų bendruomenei (bendruomenės pirmininkė Ramunė Petreikienė).

Nominaciją „Lyg iš pasakos“ laimėjo Valerijonas ir Adelija Maniukai (Ylakių seniūnijos gyventojai).

Spalvų žaismas pastebėtas Birutės Majauskienės sodyboje (Skuodo seniūnija), šios sodybos šeimininkei skirta nominacija „Spalvų dūzgės“.

Užluobės kaimo bendruomenė (bendruomenės pirmininkė Ramutė Šličiuvienė)  pelnė nominaciją „Originalus sprendimas“.

Nors pirmiausia buvo planuota, kad nugalėtojų apdovanojimų ceremonija vyks sausio 6 d. Skuodo rajono kultūros centre nominacijoms pateiktų objektų fotografijų parodos atidarymo metu, tačiau dėl įvestų karantino ribojimų ši paroda neįvyko. Visos konkursui pateiktos nuotraukos paskelbtos virtualioje parodoje.

Dabar planuojama, kad visiems šiems nominantams apdovanojimai bus įteikti vasario 16 d. Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti skirtame renginyje, kuris tradiciškai visada vyksta atviroje erdvėje prie Mūro kryžiaus. Tikimasi, kad tuo metu epidemiologinė situacija jau bus palankesnė ir renginius jau galės organizuoti bent jau lauke. Nors, be abejo, koronaviruso situacija bus stebima ir esant poreikiui apdovanojimų įteikimas bus pakoreguotas pagal aplinkybes.

Laimėjusiems bus įteikti originalūs, papuošti naujuoju Skuodo rajono ženklu vėliavų laikikliai. Prizininkų lauks ir kitos dovanėlės.

Kitais metais vėl savo aplinką puošti bus paskatinti ir kiti konkurso dalyviai.  Jiems taip pat bus įteikti padėkos raštai ir saldžios dovanos.

Iš viso konkurse vertinta 19 šventinių papuošimų objektų.

Papildoma informacija

Artėjant gražiausioms ir jaukiausioms žiemos šventėms – šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams – paskelbtas šventinio papuošimo konkursas. Jame dalyvauti buvo kviečiami Skuodo rajono gyventojai, bendruomenės, organizacijos, įstaigos, įmonės. Dalyvauti konkurse buvo labai paprasta –  iki gruodžio 15 d. reikėjo pasipuošti teritorijas, vitrinas, prieigas į įstaigas, įėjimus į pastatus ir pan.

Skuodo rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnai sudarė vietos komisijas, kurios vertino seniūnijos teritorijoje papuoštus fasadus, pastatus, individualius namus, teritorijas. Vertinat buvo atsižvelgiama į nominacijų turinį. Nominacijas atitinkantys papuošimai buvo įamžinti fotografijose ir pateikti pagrindinei akcijos „Magiškos Kalėdos“ vertinimo komisijai. Šios komisijos nariai, apžvelgę visas konkurso nuotraukas, nusprendė, kas šiais metais bus apdovanotas.

Vertinimo kriterijai: iniciatyva, nominacijos temos atitikimas, įspūdis.

Nors apdovanoti šeši šventinių papuošimų autoriai, tačiau verta labai pasidžiaugti visais, kurie prisidėjo prie šios akcijos. Rajonas šį šventinį laikotarpį tiesiog spindėjo ir švietė. Švenčių laukėme visi kartu, grožį kūrėme kartu, džiaugsmu dalinomės vienas su kitu.

Parašykite komentarą