Trumpai apie epidemiologinę situaciją Skuodo rajone. 2 nauji koronaviruso atvejai

Paskelbta 15 spalio, 2020 m., skiltyje Aktualu, Naujienos

2020 m. spalio 15 d. Skuodo rajone patvirtinti dar 2 nauji koronaviruso atvejai. Vienas atvejis fiksuotas Lenkimų seniūnijoje, kitas – Skuodo miesto seniūnijoje.

Spalio 15 d. duomenimis, epidemiologinė situacija Skuodo rajone:

Lenkimų seniūnijoje užfiksuota 10 susirgimų;

Skuode patvirtinti 6 susirgimai;

Mosėdžio seniūnijoje yra 1 sergantis asmuo;

Ylakių seniūnijoje fiksuotas 1 susirgimas (asmuo izoliuojasi kitame rajone, su Skuodo rajono gyventojais neturėjo kontaktų).

Šiuo metu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai atlieka epidemiologinį tyrimą, nustatinėja kontaktus, asmenis informuoja apie privalomą saviizoliaciją ir t. t.

Akivaizdu, padėtis rajone kasdien keičiasi, užsikrėtimo atvejų daugėja, todėl siekiant išsiaiškinti tikrąją situaciją, rekomenduojama gyventojams, turėjusiems kontaktą su sergančiuoju ar jaučiantiems koronavirusui būdingus simptomus (karščiavimą, kosulį, dusulį ir skonio, kvapo pojūčių praradimą), išsitirti dėl galimo užsikrėtimo.

Primenama, kad dėl išsityrimo pirmiausia reikėtų skambinkite telefonu (8 445) 78 990. Išsiaiškinus situaciją, jums bus suteikta informacija bei duoti nurodymai. Išsamesnė informacija dėl nosiaryklės ir ryklės tepinėlių (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti dar teikiama ir telefonais 8 616 41 132, 8 614 96 176.

Taip pat labai prašoma esančių saviizoliacijoje atsakingai laikytis reikalavimų.

Kviečiama išlikti ramiais, supratingais ir tuo pačiu būti budriais. Svarbu – laikykitės Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintų nurodymų ir saugumo reikalavimų. Dėvėkite apsaugines kaukes, laikykitės saugaus atstumo, dažnai dezinfekuokite, plaukite rankas. Saugokite save ir kitus. Būkite sveiki.

Parašykite komentarą